komenty a videa

Sp. Vlachy – Prakovce 2:1 (0:1)
Už v 8. min. regionálneho derby mohli ísť Prakovčania do vedenia, keď po hlavičke Filického lopta opečiatkovala ľavú žrď. V rozpätí 13 – 16. minúty Labaš nezužitkoval tri príležitosti na skórovanie a trest sa dostavil. Prišla 21. min., hostia zahrávali rohový kop a po skrumáži otvoril skóre Filický. V nasledujúcich fázach zápasu sa Vlašanom nedarilo. Viazla súhra, absentovali myšlienka a presnosť prihrávok, deficit presnej a razantnej streľby bol evidentný. V 26. min. z priameho kopu Ruman pálil len do múru. Desať minút pred prestávkou Labaš sprava prihral Piklovi, no ten ani na trikrát nebol úspešný. Podobne aj strelecké pokusy Michala Halula a Šefčíka nepriniesli zmenu skóre. Hneď po zmene strán Ruman mieril len do rúk brankára Csiszara a v 53. min. hlavičkoval ponad bránu Šefčík. Šťastie sa usmialo na domácich v 62. min., keď z diaľky vystrelil Labaš, zaskočený brankár hostí neodhadol odraz lopty, ktorá ho koníčkom preskočila – 1:1. Kuriózny gól zapôsobil na Vlašanov ako pokropenie živou vodou. Dvojica Ruman a Michal Halula začala častejšie zamestnávať Ciszára. Po góle volal aj Tomajkov pokus v 80. min., ale šesť minút pred koncom Vlašania jasali druhý raz. Rohový kop zahrával Michal Halula a Biroščák hlavou dopravil loptu pod brvno brány hostí. SP. VLACHY: Ferenčuha – Novák, Miroslav Halula, Dunka, Šefčík – Tomajko, Pikla, Ruman (90. Ivan), Regec (53. Biroščák) – Labaš (90. Oreško), Michal Halula. PRAKOVCE: Csiszár – Kuchár, FIlický, Grega, Marcinko – Leško, Komara, Lapšanský, Findura (81. Mihalík) – Lukáš, Gmiter (19. KRižek).
D. GIRBANový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

Poráč – Sp. Vlachy 5:1 (4:1)

Na Poráči bol kermeš a tí, ktorí si dlhšie pochutnávali na kermešskej hostine, nevideli prvý gól domácich. Už v piatej minúte zápasu sa k lopte dostal Čomič a nádherne asi z 25 metrov vystrelil a jeho strela skončila pri pravej žrdi Ferenčuhovej brány – 1:0.  Poráčania pokračovali v dobýjaní hosťujúcej brány a ich tlak bol zúročený v 23. min., keď po kombinačnej akcii sa presadil mladučký Ďurša a bolo 2:0. Hostia sa ešte nespamätali z druhého gólu a v 25. min. už bolo 3:0, keď skóre zvyšoval Augustín. Domáci sa uspokojili a prišiel trest. V 40. min. po zaváhaní obrany sa sám na Gaborčíka rútil Halula, prvú strelu kryl, ale na dorážku Labaša už nemal šancu. Hostia posmelení gólom do šatne začali lepšie druhý polčas, no ich šance neboli zužitkované. V 67. min. sa individuálne presadil cez dvoch hráčov najlepší hráč na ihrisku Čomič, ktorého jeden z hosťujúcich obrancov stiahol nedovoleným spôsobom na zem a nasledoval pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil sám faulovaný hráč a „panenkovským“ spôsobom s prehľadom premenil na 4:1. O desať min. neskôr po zaváhaní Ferenčuhu sa presadil svojím druhým gólom v zápase rýchlonohý Augustin, ktorý uzavrel skóre tohto zápasu na konečných 5:1. Pred 150 divákmi rozhodoval P. Dziak. PORÁČ: Gaborčik - Steiner, Macala, E. Šmelko - Baranyi, Ďurša, Čomič, Jenča, Vojtila - Liška, P. Agustin, striedali: Zavacky, Kubaloš. SP. VLACHY: Ferenčuha Novák, M. Halula, Dunka - Šefčik, Tomajko, Pikla, Ruman, Regec - D. Labaš, Michal Halula, striedali: Oreško, Ivan, Filip.,P. CHOVANEC

Sp. Vlachy - Kr. Podhradie 1:0 (0:0)

Od začiatku zápasu si Vlašania vynútili územnú, ale neplodnú prevahu. Už v úvodných piatich minútach zahrávali sériu rohových kopov, z ktorých však nič nevyťažili. V 6. min. netrafil bránu Gemerčanov Ruman a v 8. min. ho napodobnil Miro Halula, ktorý pálil nad. Na opačnej strane nemieril presne Kiss. Futbalisti spod hradu Krásna Hôrka sa predstavili ako húževnatý a zdatný tím. Rýchlym štartom na loptu dôsledne pokrývali domácich hráčov, ktorí sa tak nedokázali strelecky presadiť. V 24. min. zo štandardnej situácie Michal Halula „nabil“ Piklovi, no ten prestrelil. V 38. min. po centri Michala Halulu Tomajko hlavičkoval vedľa brány. Do prestávky ešte v 40. min. Ruman z priameho kopu mal vychýlenú mušku. Po zmene strán zrušila kuriózna situácia v 51. min. Lazár z priameho kopu a lopta Jabulani nevyspytateľne zaplachtila pred bránkou Spišiakov, no Ferenčuha ju nakoniec s úsmevom skrotil. V 78. min. rozohrial 200 uzimených divákov Biroščák. Center Michala Halulu poslal hlavou do siete hostí a prakticky rozhodol o víťazovi zápasu. SP. VLACHY: Ferenčuha – Novák, Miroslav Halula, Oreško, Šefčík – Tomajko, Pikla, Ruman, Dunka (90. Ivan) – Labaš (68. Biroščák), Michal Halula.
D. GIRBA

V. LIGA

Harichovce - Sp. Vlachy 4:0 (2:0)

Oba vekovým zložením mladé tímy sa spočiatku oťukávali a hľadali slabiny toho druhého. Skôr sa prebudili hostia. Najprv v 8. min. hlavičkoval tesne nad brvno Ruman a potom v 16. min. po nedorozumení v domácej  obrane a zaváhaní brankára sa v šanci ocitol  Pikla, preloboval však všetko, teda aj bránu. Už o minútu pohrozil strelou vedľa ľavej žrde Labaš. V tejto fáze zápasu boli hostia behavejší, lepšie o sebe vedeli. To sa už začali prebúdzať aj domáci a v náznakoch šancí sa ocitli Bohuš Hudáček a Pukluš.  V 35. min. predviedli domáci peknú akciu na jeden dotyk, vo finále však hlavička R. Hrušovského tesne minula vinkel. O chvíľu podobne dopadol na druhej strane Labaš. V 39. min. zahrávali domáci priamy kop a Urban strelou po zemi, po jemnom dotyku jedného z obrancov k žrdi otvoril skóre.  V 42. min. gólovú  kombinačnú akciu prekvapujúco zastavila zdvihnutá zástavka AR. O dve minúty sa domáci opäť radovali. Najprv tečovanú strelu Štofka Bohuš Hudáček v tutovej šanci netrafil,  vzápätí si na rohový kop najlepšie vyskočil R. Hrušovský a krížnou hlavičkou zvýšil na 2:0. Aj druhý polčas začali svižnejšie hostia a pohrozili z dvoch rohových kopov. V 49. min. Pukluš prihral  L. Hrušovskému, ktorý v samostatnom nájazde vysoko prestrelil. Najkrajší moment zápasu priniesla 53. minúta. Pred šestnáskou sa lopty zmocnil Pukluš, nikomu ju nepožičal, dvakrát zasekol a fenomenálnym angličákom urobil z Ferenčuhu štatistu - 3:0 . V 61. min. sa v pološanci ocitol hosťujúci Labaš, jeho strelu obrana zrazila na roh. Na druhej strane pekne vypálil Štofko,  brankár s námahou kryl.  V 67. min. sa ďalekonosnou strelou do pravého vinkla prezentoval Halula, domáci brankár Kopťar sa však nenechal prekvapiť. V 70. min. únik Pukluša na ľavej strane, zasekávačka na obrancu, prudká krížna strela a bolo vysvietené - 4:0. Po akcii Vargu si hostia takmer vsietili vlastenca a následne po rohu hlavičku Braňa Hudáčka  Ferenčuha so šťastím ratoval na roh a vzápätí Karchňak triafal tesne vedľa žrde. V 82. min. sa valil sám na bránu Labaš, Kopťar však  jeho strelu nohou vyrazil. V 86. min. priamy kop hostí, ale domáci gólman opäť spoľahlivo zasiahol. V následnom protiútoku Pukluš ako na podnose naservíroval L. Hrušovskému, ten však zblízka minul bránu a skóre sa už nemenilo. Boli sme svedkami zaujímavého zápasu za prispenia oboch tímov a víťazným rezultátom pre domácich. HARICHOVCE: Kopťár - Hric, Kaščák, Bohuš Hudáček - Suchý, Pukluš, Urban, L.Hrušovský, R.Hrušovský - J. Hrušovský, Štofko, striedali: Varga, Braňo Hudáček, Karchňák. SP. VLACHY: Ferenčuha -  Dunka, Mir.Halula, Oreško, Šefčík, Tomajko - Pikla, Ruman, Regec -  D. Labaš, Mich. Halula

Helcmanovce - Sp. Vlachy 2:0 (1:0)

S krásnym jesenným počasím prišiel do Helcmanoviec aj celkom slušný futbal. V 9 kole V. ligy juhozápad sa na kvalitne pripravenom ihrisku predstavil
druhý celok súťaže Tatran Spišské Vlachy. Tak ako sa v zákulisí pošuškávalo to sa aj v zápase splnilo. Súper predviedol veľmi kvalitnú hru čo aj domácich prinútilo riadne zabojovať a tak divák v nedeľu videl jedno veľmi kvalitné a bojovné stretnutie, kde možno chýbalo iba viac gólových šanci. Od začiatku to bol hlavne boj v strede ihriska, kde kvalitné obrany predčili útočnú fázu. Keďže ako je známe stretlo sa najlepšie domáce hrajúce družstvo s družstvom, ktoré boduje bezproblémov vonku čakalo sa, že rozhodne jediná chyba a jeden gól. Tu chybu urobili hostia v 37. minúte keď centrovanú loptu nedokázali zo šestnástky odkopnúť a k odrazenej lopte sa dostal J.Pisko, ktorý otvoril skóre stretnutia 1:0. Za takéhoto stavu išli aj aktéri tohto stretnutia do kabín. Druhý polčas sa niesol v rovnakom tempe ako prvý, aj keď hostia trošku pritlačili viacej výraznú šancu na vyrovnanie si nevypracovali. Tú im ale ponúkla domáca obrana, keď po hrubej chybe sa ale hosťujúci útočník netrafil z 5 metrov. Následne na to však zahrmelo na opačnej strane, keď po rýchlej prechodovej fáze do útoku sa z pravej strany presadil P.Mikluš, ktorý krížnou strelou 7 minút pred koncom pochoval nádeje hostí na bod 2:0. Domáci tak potvrdili svoju domácu suverejnitu a už lenostáva veriť, že o týždeň v Krasnohorskom Podhradí konečne pretrhnú jedinú nulu, ktoré svieti v kolónke bodov z vonku iba na našom konte. K veľmi vydarenému nedeľnému futbalovému popoludniu v Helcmanovciach sa k futbalistom pridal aj hlavný rozhodca Novák, ktorý viedol toto stretnutie vo veľmi férovom duchu.

R. PAVLÍK

Zápas Sp.Vlachy -Košická Nová Ves nájdeś na

Zápas Sp. Vlachy -Gelnica na

Sp. Vlachy – Koš. N. Ves 3:1

Je nepísaným pravidlom, že keď Vlašania hrajú doma, tak prší. Aj v poslednú septembrovú nedeľu bol dážď sprievodným znakom dobrého futbalu. Polhodinu museli Spišiaci čakať na prvý gól. V 30. min. zacentroval z pravej strany Dunka a na všeobecné prekvapenie lopta skončila v sieti – 1:0. Pre domácich bol gólom psychickým a fyzickým prílivom síl. V 33. min. vystrelil z 30 metrov Regec. Aj po prestávke iniciatíva zdobila domáce kopačky. V 54. min. prudká prízemná strela Labaša narobila problémy gólmanovi hostí. Potom bola podobná situácia aj na druhej strane, keď Farkašov projektil popálil Ferenčuhove rukavice. V 58. min. po biliarde pred domácou bránou sa lopta ocitla pred Magačom a jeho prudká delovka skončila v sieti – 1:1. Hostia ožili, ale ani Spišiaci nerezignovali. V 62. min. potiahol akciu Regec, ideálne vysunul Rumana, no ten trestuhodne prestrelil. Povestný futbalový chlieb sa lámal v záverečnej dvadsaťminútovke. V 84. min. sa Maťaš sám zoči–voči ocitol pred Ferenčuhom, ktorý doslova čaroval, keď kryl istý gól hostí. A potom dostalo zelenú príslovie nedáš – dostaneš. V 85. min. Michal Halula zahrával priamy kop a Šefčík zo skrumáže opäť posunul Vlašanov do  vedenia. Ubehla minúta a z podobnej situácie tentoraz Regec adresoval presný center na Rumana, ktorý ukážkovým volejom poistil domáce víťazstvo. SP. VLACHY: Ferenčuha – Dunka, Miroslav Halula, Oreško, Šefčík – Tomajko, Pikla, Ruman, Regec – Labaš (90. Bendík), Michal Halula (88. Novák).

Gem. Hôrka – Sp. Vlachy 0:5 (0:3)
Stretnutie sa hralo v Rožňave, lebo domáci boli potrestaní uzatvorením ihriska. Ako prvý ohrozil priestor súperovej bránky v 5. min. domáci Šergely, ale Ferenčuha bol pozorný. Spišiaci postupom času prevzali iniciatívu, vytvorili si územnú prevahu a ich úvodný gól nedal na seba dlho čakať. V 11. min. zahrával priamy kop Miroslav Halula, loptu „posadil“ na hlavu Regeca, a ten otvoril skóre – 0:1. Ubehli dve minúty, keď Regec vysunul Rumana, ktorý zvýšil na 2:0. V 30. min. Gemerčania zahrávali štandardku a Miroslav Halula si pomaly dal vlastenca, ale Ferenčuha túto  situáciu mal pod kontrolou.  Na druhej strane závar pred bránkou Vlašanov a koncovku Izáka zmaril Ferenčuha. V 38. min. Labaš na ľavej strane vysunul nabiehajúceho Dunku, ktorý zbrlklo zahodil možnosť na zmenu skóre. Potom Ruman v 41. min. vybojoval stratenú loptu, ideálne ju naservíroval Regecovi, a ten trestuhodne prestrelil. Dve minúty pred prestávkou po ľavej strane potiahol útok Dunka, prihral Labašovi, ten „nabil“ Piklovi, ktorý trafil ľavý horný roh – 0:3. Aj po zmene strán hýrili Vlašania ofenzívnou, po osi Regec-Labaš-Pikla rozvinuli ďalší strelecký pokus, ale Pikla medzi žrde netrafil. Ani z priameho kopu Regeca v 57. min. sa lopta do bránky domácich nevmestila. V 64. min. Labaš a potom v 71. min. Regec nevyužili šance na skórovanie. Na začiatku záverečnej pätnásťminútovky dali o sebe vedieť aj domáci. Najprv v 74. min. Šofranko zblízka nedal a o minútu Ferenčuha zachraňoval pred Kovesdim. Za prispenia domáceho Totha v 78. min. zaznamenal štvrtý gól Spišiakov Michal Halula. V 80. a 84. min. nezakončil podľa vlastných predstáv Labaš. Ale do tretice v 89. min. bol úspešný, keď piatym gólom prikrášlil a pečatil zaslúžené víťazstvo Vlašanov. SP. VLACHY: Ferenčuha – Novák (85. Ivan), Miroslav Halula, Dunka, Šefčík – Tomajko, Pikla, Ruman, Regec – Labaš (89. Filip), Michal Halula.
D. GIRBA

Jaklovce – Sp. Vlachy 1:3
V úvode začali lepšie domáci, keď už v 4. min. center Hajduka skončil na brvne Ferenčuhovej brány, lopta sa odrazila k Adamišinovi a ten poľahky otvoril skóre 1:0. Ďalší priebeh zápasu sa niesol vo vlažnom tempe, ani jedno z mužstiev nepredvádzalo atraktívny futbal, hra sa odvíjala prevažne medzi šestnástkami. Hosťujúceho brankára postrašil až v 27. min. Mitrik, keď z priameho kopu, asi z 20 metrov trafil žrď. Domáci mohli svoj náskok zvýšiť, keď v 44. min. po ideálnej uličke Humeňaského sa pred hosťujúcou bránou ocitol sám Kandra, ale ten nechal vyniknúť Ferenčuhu, ktorý jeho šancu rutinérsky zneškodnil. Do druhého polčasu nabehli lepšie hostia, ovládli hru a v 50. min. po centri z priameho kopu Šefčik hlavou vyrovnal. Hostia vycítili šancu a ovládali naďalej zápas. V 65. min. si domáca obrana nedala pozor na ďalší perfektný center hostí a Labaš hlavou zvyšoval na 1:2. Od tohto momentu zápas znervóznel na oboch stranách, domáci sa snažili zatlačiť Vlašanov, ale proti  ich hre dopredu sa im nedarilo nič vymyslieť. S pribúdajúcimi minútami domáci ešte viac znervózneli a hra sa im vôbec nedarila, čo využili v 85. minúte hostia, keď po školáckej chybe domácej obrany sa k lopte dostal Dunka a v samostatnom nájazde na bránu zvýšil na 1:3.Domáci najmä v druhom polčase neukázali na ihrisku nič a Vlašanom aj slabý výkon stačil na tri body z Jakloviec.
JAKLOVCE: Petkač - Kandra S., Kandra M., Kandrik, Hajduk (Švartz), Adamišin, Mitrik, Fabrici (Beľuško), Eliáš, Tebeľak (Kipikaša), Humeňanský D. SP. VLACHY: Ferenčuha - Novák, Halula, Oreško, Šefčik, Regec, Pikla, Ruman, Labaš, Halula Michal, Dunka.
V. KAĽAVSKÝ

Ťahanovce – Sp. Vlachy 3:3 (2:0)
Že futbal často nemá logiku, potvrdil aj tento zápas. Domáci v ňom viedli už 3:0, ale nakoniec sa museli uspokojiť aj s obyčajným bodom. Samozrejme, že aj hostia, ale tí nakoniec mali na dosah plný bodový zisk. Ťahanovčania ostali veľa dlžní svojej hernej výkonnosti z uplynulej sezóny. V úvodných fázach však ani Vlašania hernou produkciou nepresvedčili. Aj zásluhou horúceho počasia mal tento duel vlažné tempo a obojstranne nepresný a rozháraný začiatok.  V 9. min. domáci Lukáč slabo vystrelil. Ale už v 17. min. jasali domáci, keď Horňák otvoril skóre. Potom Michal Halula v 24. min. z priameho kopu prestrelil. Po chybe obrany Spišiakov Čišovský zvýšil na polčasových 2:0. V 41. min. si podvrtol koleno AR2 Počatko a pre jeho ošetrenie sa asi tri minúty nehralo. Po prestávke v 50. min. agilný Horňák trafil len Ferenčuhove nohy a na opačnej strane si domáci gólman poradil s Labašovou hlavičkou. Prišla 53. min. a Tresa dal tretí gól Ťahanoviec. V tých fázach to s Vlašanmi vyzeralo zle–nedobre, keď o dve minúty musel Ferenčuha dvakrát zasahovať. Záverečná dvadsaťminútovka priniesla doslova zmŕtvychvstanie Vlašanov. Tí zahrávali v 71. min. rohový kop a z neho hlavou Šefčík znížil na 3:1. Povestný futbalový chlieb sa lámal v 79. min. Čišovský zahrával diskutabilne nariadený pokutový kop, ktorý Ferenčuha kryl. Tri minúty pred koncom Biroščák zo skrumáže zaznamenal kontaktný gól na 3:2. A potom sa už dohrávalo v réžii Spišiakov. V 88. min. domáci zadáci vo vlastnej šestnástke zrazili Labaša a z nariadeného pokutového kopu Halula vyrovnal na 3:3. Ten istý hráč potom ešte z priameho kopu prestrelil domácu bránku. Vlašanom sa núkala šanca na víťazstvo, ale v poslednej minúte Labaš svoje sólo nepretavil do štvrtého gólu. SP. VLACHY: Ferenčuha – Novák, Miroslav Halula (85. Ivan, 90. Filip), Oreško – Šefčík, Regec, Pikla, Labaš, Michal Halula, Biroščák.
D. GIRBA

Sp.Vlachy - Margecany 0:1
gól zápasu

11.08.2010 -

Zlý vstup Smižian

Remíza by bola podľa trénera spravodlivejšia

SMIŽANY. V prvom kole nového súťažného ročníka futbalisti Smižian privítali vo svojom parádnom futbalovom stánku súpera zo Spišských Vlách. Podľa predzápasových prognóz a správach z tábora Vlašanov to skôr vyzeralo na jednoznačnú záležitosť domácich.

Hneď na úvod sa Smižanci presvedčili o tom, že futbal naozaj niekedy nemá logiku. Vypracovali si viac šancí, no gól sa im nepodarilo streliť. To hosťom na to stačilo minimum šancí na plný bodový zisk. "Remíza by bola oveľa spravodlivejšia. Nepremenili sme šance, kým hostia z dvoch využili jednu. Znova zopakujem - remíza by bola spravodlivejšia," sklamane skonštatoval po stretnutí tréner Slovana Smižany Rastislav Labanc.

Strašiak menom "reorganizácia" obchádza piatoligovú súťaž J-Z, a tak aj predsezónna úvaha a ciele smižianskeho trénera boli jasné a stručné: "Skončiť do piateho miesta. Chceme, aby reorganizácia pre nás dopadla čo najlepšie."

Sám prekvapený

Málokto vie, že spišskovlašský futbal v tomto období oslavuje deväťdesiate výročie vzniku. Na oslavy asi Vlašania pozabudli, ale v nedeľu dostali k sviatku menší darček. Víťazstvo 1:0 v Smižanoch má naozaj vysokú hodnotu. "Som veľmi rád, že sme zvládli úvod sezóny a dosiahli takýto výsledok. Tri body sú zaslúžene naše. Počas celého zápasu sme boli aktívni, snažili sme sa hrať dopredu. To sa nám aj vyplatilo jedným gólom, ktorý stačil. Smižany sme do ničoho vážneho nepustili, azda na jednu šancu Kluberta, ktorú náš brankár zlikvidoval. Sám som príjemne prekvapený z výkonu môjho mužstva," uviedol po stretnutí maximálne spokojný kormidelník MŠK Tatran Peter Vandraško.

JOZEF PETRUŠKA

Smižany – Sp. Vlachy 0:1 (0:0)

V príjemnom nedeľnom počasí sa začal nový futbalový ročník aj v Smižanoch, keď domáci privítali na svojom ihrisku hosti zo Sp. Vlach.  Úvod stretnutia začali lepšie domáci, keď v 3 min. zahrávali rohový kop, ktorý hostia odvrátili do bezpečia. Z nasledujúcej akcie po centri Slejzáka ,tesne minul bránu hostí Šebest.  Najväčšiu šancu prvého polčasu mali hostia v 30 min. keď po priamom kope hlavičkoval Labaš vedľa brány.  V 35 min. z ojedinelej akcie domácich z ľavej strany centrom Slejzák našiel voľného Kluberta, ale ten minul priestor brány. Poslednú akciu prvého polčasu  ukončili hostia nebezpečnou strelou nad bránu domácich.  Druhý polčas začali lepšie hostia, keď sa v 48 min. po peknej kombinačnej akcii sa ujali vedenia 1:0 .Presný zásah zaznamenal  Labaš . Po tomto góle iniciatívu v stretnutí prebrali domáci a jej výsledkom bola šanca v 59 min. ale tu domáci útočník nevyužil a pálil vysoko nad bránu.  Druhú najväčšiu šancu v 72 min. druhého polčasu nevyužil Klubert, keď mu loptu ako na podnose prihral Šebest., ale ten minul prázdnu bránu.  Po tejto akciu hostia ešte dva krát pohrozili nebezpečnými brejkmi, ale na skóre stretnutia sa to už neprejavilo a hostia si odniesli zo súperovho ihriska zaslúžené tri body. SMIŽANY: Krištovčo -Kyseľ, Zahuranec, Rimbala - Regret, Choma, Kováč, Kapusta, Slejzák -  Klubert, Šebest,   s triedali: Dragula, Hagara, Klučár. SP. VLACHY: Ferenčuha - Novák, Halula Miroslav, Jež - Šefčík, Regec, Pikla, Fabini, Labaš - Halula Michal, Biroščák, striedali: Oreško, Ivan.